сабота, 24. август 2019. Вести денес: 60
home Занимливости

Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано (ВИДЕО)

Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано (ВИДЕО)

Полицаецот Мартин Фолчик запрел студент за брзо возење. Но, наместо да го казни или да му напише казна за надминување на брзината, полицаецот направи нешто сосема неочекувано.

Погледнете го видеото: