среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 8
home Занимливости

По скандалозното отворање на автопатот, Панчо заигра: Ви стојам на располагање за отворање на тунели, чешми… (ВИДЕО)

По скандалозното отворање на автопатот, Панчо заигра: Ви стојам на располагање за отворање на тунели, чешми… (ВИДЕО)

Владимир Блажев, Панчо од ДНК, јавно се потсмева со скандалозното славење на отворањето на автопатот Демир Капија- Смоквица. Таму забавата кулминираше со блех музика, играње оро и чочеци.

На својот Фејсбук профил тој објави видео на кое игра кај тунелот, па во коментар напиша:

„Почитувани, Ви стојам на располагање за секаков вид на отварање на : Тунели, чешмички, автопатишта, свадби и сите останати церемонии…..
Цена во инбокс.
Со почит
Панчо“.