сабота, 19. јануари 2019. Вести денес: 38
home Занимливости

По расправијата ги соблече пантолоните и клекна- а она што следуваше потоа ќе го паметите целиот живот (ВИДЕО)

По расправијата ги соблече пантолоните и клекна- а она што следуваше потоа ќе го паметите целиот живот (ВИДЕО)

На социјалните мрежи овие денови кружи видео снимка на која се гледа како една жена се кара со продавачот во еден ресторан, а потоа следуваше шок за сите.

Имено по вербалната расправија девојката ги соблече пантолоните и изврши голема нужда пред касата при што ги запрепасти гостите, а потоа со изметот фрли по продавачот.

За среќа во овој инцидент никој не е повреден, а видеото предизвика гнев кај многумина, погледнете: