сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

По овој пекол тие нема да стапнат во куната: Сакаа да подготват нешто вкусно, но наместо тоа шпоретот им експлодираше (УРНЕБЕСНО ВИДЕО)

По овој пекол тие нема да стапнат во куната: Сакаа да подготват нешто вкусно, но наместо тоа шпоретот им експлодираше (УРНЕБЕСНО ВИДЕО)

На Твитер се појави видео кое речиси нема кој подзина откако го изгледа, а истата реакција ќе ја имате и вие.

Станува збор за видео на кое се гледа како две жени се обидуваат да направат нешто „вкусно“ во кујната.

Но, сепак тие наместо вкусна храна, добија пеколно искуство кое ќе го паметат целиот живот.

Имено електричниот шпорет во еден момент експлодираше додека тие стоеја до него…

Коронавирус