четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 141
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Пилот му соопшти на патник дека неговата сопруга е бремена, но таа не очекуваше ваква реакција (ВИДЕО)

Пилот му соопшти на патник дека неговата сопруга е бремена, но таа не очекуваше ваква реакција (ВИДЕО)

По одмор во Лас Вегас, млад брачен пар се враќаат од патувањето. Меѓутоа, изгледа дека не е вистинска онаа поговорка „Што се случува во Вегас, останува во Вегас“.

Со намера да ја покаже својата креативност сопругата одлучува веста за проширување на семејството да ја соопшти пилотот.

Изнесувањето на интимни работи пред луѓе не е секогаш пријатно. Тоа го доловува и ликот на сопругот кога ќе ја слушне веста. Бремената жена сигурно очекувала друга реакција.

Коронавирус