понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 178
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Занимливости

Пијана патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите, па настанала тепачка, а тоа што се случило на крајот ќе ве стаписа (ВИДЕО)

Пијана патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите, па настанала тепачка, а тоа што се случило на крајот ќе ве стаписа (ВИДЕО)

Во авион на летот за Ибица се случила голема тепачка откако една патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите.

Инцидентот се случил на летот од Англија кон Ибица, а оваа необична сцена ја снимал еден од патниците кои вели дека пријателите на жената седеле во задниот дел од авионот и дека била одвоена од групата момчиња.

-И даваа нонстоп да пие, започна да игра и да ги покажува градите, вели патникот.

Тој додава дека пријателите започнале да ја смируваат, но предоцна било.

-Не правеше некој голем проблем, само им одеше на луѓето на живци, летот беше доцна навечер, а во еден момент се скара и со стјуардесите. Во еден момент започна да ги удира и луѓето по глава, а кога допре една девојка, таа и возврати со шлаканица и така започна се, раскажува патникот.

Тој вели и дека акцијата траела се додека не слетал авионот, по што полицијата влегла во авионот и ја одвеле со лисици.