понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 90
home Занимливости

Пијан сосед со камен и го блокирал автомобилот, но таа му вратила на начин на кој на никој маж не би му текнало (ВИДЕО)

Пијан сосед со камен и го блокирал автомобилот, но таа му вратила на начин на кој на никој маж не би му текнало (ВИДЕО)

Американка му покажала на својот пијан сосед дека може да се справи и со него и со начинот на кој сакал да ја изнервира.

Со голем камен соседот на Американката Мелиса Скрагс од Калифорнија и го блокирал автомобилот. Но, соседот не знаел дека таа е геолог и тоа доктор по геолошки науки и има со што да ги разбие камењата.

Така Мелиса во 7.30 часот наутро ја извадила гласната дупчалка и го скршила каменот.

Целиот инцидент таа го снимила и го објавила на Твитер, каде е вистински хит.

Меѓу пораките во кои и честитаат на потегот има и такви кои велат дека им го разубавила денот.

Коронавирус