сабота, 6. март 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Пет интересни снимки од надзорни камери кои снимиле нешто што не се гледа често

Пет интересни снимки од надзорни камери кои снимиле нешто што не се гледа често

Не знаеме како е да се биде чувар кој поголемиот дел од времето го поминува гледајќи видео пренос од надзорни камери, но едно е сигурно: Интернетот би бил многу поздодевно место доколку не постоеја страници како Јутјуб со снимки од тие камери.

Во “океанот” од секакви видеа, често можат да се најдат и интересни снимки на кои е забележано нешто што дефинитивно не се гледа често.

Во продолжение, ќе видите токму такви примери:

Коронавирус