вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 105
home Занимливости

Пејачка на свадба прво пукаше со пиштол, па се качи на багер (видео)

Пејачка на свадба прво пукаше со пиштол, па се качи на багер (видео)

Целиот регион денеска е во неверување по хит видеото кое се прошири со брзина на светлината.

Станува збор за свадба во Србија на која пејачката на уникатен начин им го честита бракот на младенците.

Пејачката која музички ја следеше хармоникаш и клавијатурист пеејќи ја песната „Волим момке који пију ракију“ започна да пука со пиштол во текот на денот.

 

Во вечерните часови атмосферата се загреа толку многу што таа беше качена на багер и пееше, погледнете.

Инаку на социјалните мрежи кружи и видео на кое по пеењето на багер истиот ги „истура“ во базен кој се наоѓа веднаш под нив.

 

 

Коронавирус