понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Патник снимаше страшни моменти: Погледнете како изгледа кога паѓа авион (ВИДЕО)

Патник снимаше страшни моменти: Погледнете како изгледа кога паѓа авион (ВИДЕО)

Се појави снимка од падот на авион во Преторија во Јужна Африка. Снимката ја забележа еден од патниците од авионот додека тој паѓаше и го прикажува целиот ужас кои луѓето го преживеаја додека и гледаа на смртта во очи.

Во оваа авионска несреќа која се случи на 10 јули загина едно лице, а 20 се повредени.

Коронавирус