четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 60
home Занимливости

Овој возач стана хит на социјалните мрежи, поради еден детаљ сите му се смеат (ФОТО)

Овој возач стана хит на социјалните мрежи, поради еден детаљ сите му се смеат (ФОТО)

Оваа фотографија беше направена вчера во Сплит и за кратко време стана вистински хит во регионот.

Имено, на Фејсбук страницата „Сообраќајни згоди и незгоди“ беше објавена фотографија од „Пасат“, која привлече големо внимание од корисниците на оваа социјална мрежа заради еден детаљ.

Имено, заборавниот возач ја напуштил пумпата без претходно да го исклучи цревото за гас.Затоа тој возеше низ градот влечејќи го цревото.

Не е познато кога дознал за својата грешка, дали пред да стане толку популарен или подоцна.

Коронавирус