недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 102
home Занимливости

Овој татко е ЦАР: Најде уникатен метод за да направи фризура на својата принцеза (ВИДЕО)

Овој татко е ЦАР: Најде уникатен метод за да направи фризура на својата принцеза (ВИДЕО)

Кошмарот на секој татко изгледа вака – тие се оставени сами со своите принцези и треба да ја врзуваат косата во репче, пунџа, што и да е, само за да ги отстранат сите тие влакна од лицето и вратот.

Почнува лесна параноја, ладна пот ги обвива, а една бушава глава чека трпеливо. Позната ситуација?

Тогаш ова е видео кое ги решава вашите проблеми! Погледнете што прави овој татко, ќе се воодушевите.

Локални избори 2021