петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 128
home Занимливости

Овој човек треба да остане без дозвола: Возач удри автомобил на паркинг, па кога сакаше да избега, направи циркуз (ВИДЕО)

Овој човек треба да остане без дозвола: Возач удри автомобил на паркинг, па кога сакаше да избега, направи циркуз (ВИДЕО)

Овој возач не знае да излезе од паркингот, па во неколку обиди да има контрола врз своето возило, удира во автомобилот паркиран до него.

Возачот кој очигледно не е многу подготвен за управување со автомобил, не го бива ниту кукавички да избега од местото.

Кога после судирот сакаше да го напушти местото, не можеше да го сврти како што треба автомобилот.

Безбедносните камери го забележаа овој настан, па видеото беше објавено на социјалните мрежи.

„Поглупав возач немаме видено“ и „Кој ти даде на тебе дозвола?“, се едни од најчестите коментари.

Локални избори 2021