недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 59
home Занимливости

Оваа задача ги збунува луѓето: Колку бои гледате? (ФОТО)

Оваа задача ги збунува луѓето: Колку бои гледате? (ФОТО)

Илјадници луѓе на Твитер ги судрија ставовите околу тоа колку бои виделе на оваа слика. Нивните одговори се движеа од 2, па дури до 39!

Колку бои гледате вие?

Нема точен одговор на шарената загатка што ги полуде луѓето на Интернет.

ЕУРО 2020

Македонија