недела, 7. март 2021. Вести денес: 37
home Занимливости

Оваа невеста доживеа кошмар: На свадбата се појави поранешната девојка на младоженецот и направи невидена драма (ВИДЕО)

Оваа невеста доживеа кошмар: На свадбата се појави поранешната девојка на младоженецот и направи невидена драма (ВИДЕО)

Во Кина на една младенка на свадбата и се случила сцена од ноќен кошмар.

Поранешната девојка на младоженецот упаднала на самиот чин на венчавката облечена во венчаница.

Снимката на која поранешната во венчаница упаѓа на најубавиот дел од церемонијата, со шминка и фризура станала вирална.

Daily Mail пишува дека поранешната девојка, која младоженецот го влечела за рака во еден момент паднала на колена, викала дека таа не е виновна за раскинувањето и дека тој мора да и се врати.

Шокираната младенка во неверување го гледала овој понижувачки момент, а упорната „бивша“ на крајот на видеото ја довела до работ.

Погледнете:

Коронавирус