вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 99
Во живо

Изјава на Мицкоски и Сарамандов од Гевгелија

home Занимливости

Оваа инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина

Оваа инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели. Таа неодамна објавила “едукативнa” снимка на која танцува во кратко фустанче и ја воодушевила машката популација.

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи расположението, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил, во случај да ви се потребни дополнителни инструкции за тверкање.

 

 

View this post on Instagram

 

Take your time, Set the mood right? ?Song: “Won’t Be Late” by @swaelee #WontBeLate #SwaeLee

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

 

 

View this post on Instagram

 

When he think you clumsy? ?Song: Fuck It Up @ybnnahmir @tyga @yungmiami305 #FuckItUp ? @gorenko.ruslan @vaalad

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

 

Локални избори 2021