петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 39
home Занимливости

Оваа девојка заслужено ја носи титулата “најзгодна полицајка во Македонија” (фото)

Оваа девојка заслужено ја носи титулата “најзгодна полицајка во Македонија” (фото)

Атрактивната Стефани Стојчевска е дефинитивно најзгодната полицајка во Скопје, а веруваме и пошироко.

Стефани редовно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, со кои ги воодушевува следбениците, особено припадниците на машкиот пол.

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

Кога ќе ја погледнете оваа девојка, сигурно нема да ви падне напамет дека таа веќе неколку години работи како полициски службеник и е задолжена за чување на јавниот ред и мир во нашиот главен град.

Погледнете ги нејзините фотографии и сами заклучете дали Стефани заслужено ја носи титулата “најзгодна полицајка во Македонија”:

 

 

View this post on Instagram

 

☀️

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

 

 

View this post on Instagram

 

Keep walking…to your paradise ! ??

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

 

 

View this post on Instagram

 

Let’s go for a ride ! @atvadventureohrid ?❤️

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

 

 

View this post on Instagram

 

With my babies! ?❤️?

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

Извор: tocka.com.mk

Коронавирус