среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 140
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Занимливости

Оваа девојка е убава, но момчињата бегаат од неа: Поради еден детаљ на нејзиното лице, ќе се згрозите и вие (ВИДЕО)

Оваа девојка е убава, но момчињата бегаат од неа: Поради еден детаљ на нејзиното лице, ќе се згрозите и вие (ВИДЕО)

Имате видено густи и големи веѓи, сигурни сме. Сте ги виделе и оние што се споени една со друга, но вакво нешто не сте виделе сигурно.

18-годишната Сара Мари Голдсмит од Данска има многу посебни веѓи. Манекенката и шминкерка изјави дека нејзините веѓи растат за една недела.

Претходно, Сара ги средувала веѓите и често ги истенчувала, а потоа во март 2019-та година нејзината мајка предложила да ги остави да растат.

Од тогаш, девојката изгледа вака. Момчињата бегаат од неа затоа што овој детаљ ги згрозува.

 

View this post on Instagram

 

Another one #unibrowmovement #unibrow

A post shared by Sarah Marie Goldschmidt Clark (@_sarahmarieclark_) on

 

View this post on Instagram

 

Cute felt delete might later Technical difficulties #unibrowmovement #unibrow

A post shared by Sarah Marie Goldschmidt Clark (@_sarahmarieclark_) on

 

View this post on Instagram

 

Psychedelic ???❤️? #unibrowmovement #unibrow

A post shared by Sarah Marie Goldschmidt Clark (@_sarahmarieclark_) on

 

View this post on Instagram

 

Jeans so low I walk stooopid #unibrowmovement

A post shared by Sarah Marie Goldschmidt Clark (@_sarahmarieclark_) on

Коронавирус