понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 136
home Занимливости

Ова видео ќе ви го разубави денот: Од риба до лав и слон – сите сакаат да се галат и прегрнуваат

Ова видео ќе ви го разубави денот: Од риба до лав и слон – сите сакаат да се галат и прегрнуваат

Ова видео ќе ви го разубави денот. Како животните искажуваат љубов?

И тие како и луѓето сакаат внимание и топлина. Не очекувате дека лавот, тигарот, слонот сакаат да се прегрнуваат?ќ

Погледнете:

ЕУРО 2020

Македонија