вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 162
home Занимливости

Ова се богатите деца на Албанија: На нив можат да им подзавидат и оние од Дубаи и Русија (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Скапиот начин на живот гордо го објавуваат на Инстаграм.
Ова се богатите деца на Албанија: На нив можат да им подзавидат и оние од Дубаи и Русија (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

На Инстаграм се појави страница на која младата елита од Албанија нескромно и гордо го покажува своето богатство.

„Тhe rich kids Albania“ на разни начини покажува во каков луксуз овие размазени деца секојдневно уживаат.

Од брзи автомобили, до кади полни со пари и луксузни јахти, тие не знаат кога е доста.

Погледнете:

Qatar 2022