вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 39
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Занимливости

Ова не го очекуваше никој: Момче тетовира девојка со големи гради, за секунда настана хаос (ВИДЕО)

Ова не го очекуваше никој: Момче тетовира девојка со големи гради, за секунда настана хаос (ВИДЕО)

Мајстор за „тату“ почнува да тетовира згодна девојка, но работата тргнува во „лоша“ наскока. Шокираното момче никогаш нема да го заборави овој момент.

Тетоважите зборуваат многу за личноста која ги носи. Некогаш тие биле симбол на статус, вера, храброст, денеска пак секоја тетоважа си има свое значење и зборува многу за сопственикот на тетоважите.

На интернет се појави интересно видео на кое млад уметник тетовира девојка со бујни гради. Тој не претпоставува дека тетовирањето ќе излезе од контрола.