недела, 24. септември 2023. Вести денес: 24
home Занимливости

Ова ќе го здоболи: Ја изневерил, па таа реши да се одмазди со уништување на неговиот луксузен автомобил (ВИДЕО)

Ова ќе го здоболи: Ја изневерил, па таа реши да се одмазди со уништување на неговиот луксузен автомобил (ВИДЕО)

Оваа жена дознала дека момчето ја изневерува, па решила да се одмазди.

Знаела што е она што најмногу може да го здоболи па најде начин да му одржи лекција која ќе ја памети цел живот.

Објавено е шокантно видео како жената се обидува да го уништи скапоцениот автомобил на своето момче поради изневерувањето.

Прво со камен се обидувала да го скрши прозорот, но се утврдило дека стаклото не може да се пробије.

Потоа одлучила да го запали автомобилот. Не е познато каде е снимено ова видео, ниту кој е „главната ѕвезда“.