сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 8
home Занимливости

Ова го има само во Русија: Погледнете ја дружбата меѓу маж и мечка (ВИДЕО)

Ова го има само во Русија: Погледнете ја дружбата меѓу маж и мечка (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео на кое може да се види како Русин седи до мечка, а таа го прегрнува и го гали.

Во еден момент, тој престанува да игра и седнува на снегот со мечката, а потоа почнува да ја храни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sergey Trifonov (@morzhserzh)

Коронавирус