вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 22
home Занимливости

Ова е жената од Балканот која не се плаши од коронавирусот и едвај чека да ја „дофати“- причината поради тоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Ова е жената од Балканот која не се плаши од коронавирусот и едвај чека да ја „дофати“- причината поради тоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Паниката со коронавирусот владее речиси во целиот свет, а истото се случува и на Балканот каде речиси во сите соседни држави има заразени луѓе.

Во Србија граѓаните иако се плашат од коронавирусот има и такви кој го предизвикуваат да „дојде“.

Имено оваа жена стана хит на социјалните мрежи откако во анкета на новинарското прашање дали се плашите од коронавирусот таа вели дека едвај чека да ја дофати, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус