вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 127
home Занимливости

Ова е дедото од Тетово што го освои интернетот: Јас вода не пијам, само ракија (ВИДЕО)

Ова е дедото од Тетово што го освои интернетот: Јас вода не пијам, само ракија (ВИДЕО)

Дедото од Тетово, кој даде најдобар одговор пред камера деновиве го освои интернетот.

На прашањето дали пиете вода, тој одговара: „ја ракија пијам, не пијам вода“, и второто прашање каква е водата им одговара со „матна веројатно“…

Видеото имаше повеќе од 20.000 прегледи.