сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 57
Во живо

Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Гоце е Македонија

home Занимливости

ОВА ДЕФИНИТИВНО Е НАЈАТРАКТИВНАТА ПОЛИЦАЈКА ВО РЕГИОНОТ: Од убавината на Лидија никој нема да остане рамнодушен (ФОТО+ВИДЕО)

ОВА ДЕФИНИТИВНО Е НАЈАТРАКТИВНАТА ПОЛИЦАЈКА ВО РЕГИОНОТ: Од убавината на Лидија никој нема да остане рамнодушен (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната плавуша Лидија Такач преку ноќ стана на ѕвезда на социјалните мрежи отккако во медиумите беше претставена за најубава српска полицајка.

Таа на социјалната мрежа на Инстаграм има околу 170.000 следбеници кои и се восхитуваат на нејзиниот изглед и убавина.

Таа доста фотогенична, а обожава да се фотографира и во полициска униформа, која дополнително ја прави уште по сексапилна.

Во последно време за овие топли летни денови, убавата полицајка објавува и провокативни фотографии во бикини, од кои секој маж би останал без здив.

Слободно може да се кажи дека Лидија, како во костим за капење, така и во униформа изгледа феномнално и предизвикувачки, при што со сигурност никој нема да остане рамнодушен на нејзината убавина.

Во продолжение погледнете ги провокативните фотографии и видеа, од атрактивната српска полицајка: