петок, 25. септември 2020. Вести денес: 91
home Занимливости

Ова беше нормална свадба, но тогаш се појави поранешната на младоженецот и направи хаос (ВИДЕО)

Ова беше нормална свадба, но тогаш се појави поранешната на младоженецот и направи хаос (ВИДЕО)

На една свадба во Мексико се случила ситуација типична за романтичните комедии. Само што овој пат не станувало збор за филм, туку за реална и многу непријатна ситуација.

Имено, на споменатата свадба влегла поранешната девојка на младоженецот и почнала да вика, што предизвика целосен хаос во салата.

„Не можеш да се ожениш со неа. Те сакам, не можеш да се ожениш со неа“, извикувала девојката, која очигледно не го преболела младоженецот.

Таа, исто така, се обидела да го удри младоженецот додека невестата немо ја следела ситуацијата.

Погледнете како изгледашло тоа во видеото:

Коронавирус