сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 98
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Откриено која е пејачката што пееше и пукаше на свадба во Србија, а во еден момент се качи и на багер (ХИТ ВИДЕО)

Откриено која е пејачката што пееше и пукаше на свадба во Србија, а во еден момент се качи и на багер (ХИТ ВИДЕО)

Пејачката која среде песна почна да пука со пиштол, го шокираше целиот регион, а сите се прашуваа која е.

Таа не една свадба во Србија која траела три дена, толку ја загреала атмосферата што во еден момент се качила на багер, а момците околу неа танцувале и пукале со пиштол. Во еден момент се соблекле и скокнале во базенот.

Пејачката се вика Тамара и професионално се занимава со пеење.

Коронавирус