среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 136
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Занимливости

Откако ќе го видите ова ќе ви замрзне крвта: Жена снимаше невреме, а потоа се случи нешто што ќе ве шокира (ВИДЕО)

Откако ќе го видите ова ќе ви замрзне крвта: Жена снимаше невреме, а потоа се случи нешто што ќе ве шокира (ВИДЕО)

Никола Дафи од Даблин го снимаше дождот за својата мајка, кога во еден момент удри гром.

Снимката од громот стана вирален и во само два дена собра преку 170 илјади прегледи.

Колку и да сте слушнале громови во живото, ова сигурно ќе ве шокира и изненади.

Коронавирус