вторник, 22. јануари 2019. Вести денес: 0
home Занимливости

Отишла на викенд патување без сопругот: Кога се вратила во куќата ја чекала неочекувана глетка (ВИДЕО)

Отишла на викенд патување без сопругот: Кога се вратила во куќата ја чекала неочекувана глетка (ВИДЕО)

Доста жени обожаваат изненадувања, посебно кога тие доаѓаат од страна на нивните партнери.

Баш тоа го доживеа Кејт Бојер, која отишла надвор од градот за време на викендот, додека нејзиниот сопруг Мајлс останал дома и одлучил да реновира една нивните соби во нивните куќа.

Откако ставил нов паркет, неговите деца повторно влегле во собата и играа на разни начини, од балет до хип хоп танци. Потоа ја искречи собата во многу светла боја и после тоа го внесе мебелот.

На крај, кога се врати Кејт од пат и ја погледна собата почна да плаче од среќа.

Source: Husband Pulls Off Surprise Bedroom Makeover by MilesBoyer