четврток, 27. февруари 2020. Вести денес: 33
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Одмазда на гневната жена: Го виде сопругот со љубовницата на аеродром, па ја зграпчи (ВИДЕО)

Одмазда на гневната жена: Го виде сопругот со љубовницата на аеродром, па ја зграпчи (ВИДЕО)

Патници на еден колумбиски аеродром имале можност да видат сцена како од сапуница, пренесува Индекс.хр.

Еден маж одлучил љубовницата да ја однесе на патување, но на аеродромот ги дочекала неговата сопруга.

Бесната жена ја грабнала љубовницата за коса и почнала да ја влече, а мажот се обидел да ја спаси од разбеснетата жена, но безуспешно.