понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 90
home Занимливости

Одби да зборува со жирито, а тоа што им го направи долго ќе го паметат: За малку ќе и летнеше главата, а публиката врескаше од страв (ВИДЕО)

Одби да зборува со жирито, а тоа што им го направи долго ќе го паметат: За малку ќе и летнеше главата, а публиката врескаше од страв (ВИДЕО)

Во Американското реално шоу „Америка има талент“ досега сме гледале многу талентирани пејачи, спортисти, акробати, танчери и слично, но често може да се забележат и магионичари со нивните несекојдневни трикови.

Но, Америка едногласно одлучи ова е најопасниот изведен трик некогаш на сцената.

Тој одби да зборува со жирито, а тоа што им го приреди ќе го паметат долго, погледнете.

Коронавирус