сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 19
home Занимливости

Од стара приколка направиле куќа од соништата, погледнете како изгледа овој дом (ВИДЕО)

Од стара приколка направиле куќа од соништата, погледнете како изгледа овој дом (ВИДЕО)

Хилда и Мајкл успеале да спакуваат се што им треба за живот на 20 квадратни метри.

Тие се јасен доказ дека со малку фантазија и добра организација, сè е можно.

Од стара камп приколка направиле куќа од соништата во која сега живеат. Има дури две нивоа, а целиот мебел е практичен и секој дел од просторот се користи максимално.

Коронавирус