сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 104
home Занимливости

Обожавател на Анџелина Џоли сакал тетоважа со нејзиниот лик, но изгледа го згрешил тату-мајсторот (ВИДЕО)

Обожавател на Анџелина Џоли сакал тетоважа со нејзиниот лик, но изгледа го згрешил тату-мајсторот (ВИДЕО)

Ова момче е голем фан на Анџелина Џоли.

Особено ја почитува актерката во улогата на Лара Крофт, па одлучил да посвети тетоважа на тој лик.

Но, изгледа го згрешил мајсторот кај кого отишол на тетовирање.

Најнови вести

Коронавирус