вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 31
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

Облече фустан кој личи на полов орган- оваа гостинка на свадба ја нападнаа поради деколтето до папок и овој детаљ од кој ќе се препотите

Облече фустан кој личи на полов орган- оваа гостинка на свадба ја нападнаа поради деколтето до папок и овој детаљ од кој ќе се препотите

Неименувана гостинка на една свадбена прослава стана хит на социјалните мрежи ширум целиот свет и тоа само поради својот фустан кој го носеше на себе.

Свечениот фустан со длабоко деколте до папокот многумина ги потсети на женскиот полов орган, па оваа фотографија веднаш стана вирален хит.

Под фотографиите корисниците на социјалните мрежи веднаш започнаа да се мајтапат со гостинката на оваа свадба, но не беше мал и бројот на оние што уживаа во оваа глетка па посакаа да бидат дел од свадбената прослава само поради оваа гостинка.

Парламентарни избори 2020