среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 66
home Занимливости

Објави видео од својот „бесен“ автомобил на Инстаграм, а жените полудеа- но кога го погледнаа видеото до крај зажалија

Објави видео од својот „бесен“ автомобил на Инстаграм, а жените полудеа- но кога го погледнаа видеото до крај зажалија

Многу девојки на социјалните мрежи овие денови полудеа видеото кое го објави ова момче на својот Инстаграм профил.

Според коментарите девојките се подготвени на се и сешто, но по ова виде речиси и да немаше девојка која не остана разочарана.

Момчево дефинитивно има добар вкус за шега, погледнете и зошто:

Коронавирус