недела, 31. јули 2022. Вести денес: 65
home Занимливости

Новогодишно украсен стан стана хит: Во ова семејство математиката им е слаба страна, среќна нова 2…

Новата година ни пристигна вчера вечер кога целиот свет ја прослави.
Новогодишно украсен стан стана хит: Во ова семејство математиката им е слаба страна, среќна нова 2…

Она што секогаш се случува на првиот ден од Новата година се интересните фотографии кои го преплавуваат интернетот од изминатата ноќ.

На фотографиите некој е пијан, некој тепан, некој збунет, а за некого Нова година му е секој ден…

Но она во екот на празниците што ги насмеа сите е тоа што ова семејство времето го смета на некаков поинаков начин и календар… Погледнете.

Коронавирус