петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Занимливости

Нов тренд- црни новогодишни елки

Нов тренд- црни новогодишни елки

Тренд во светот- црни новогодишни елки, а коментарите се најразлични, од „што нема да измислат“ до „супер изгледа“.

Новиот тренд е совршен за луѓето на кои им здосадија зелените елки.

Дали некогаш ви паднала на ум црна новогодишна елка? Некој се сетил на тоа и сега во некои домови луѓето китат црни елки.

По зелената елка, црната елка е втората најпопуларна (дури и пред белата).

Со панделки и сијалички на неа, таа изгледа мистично и привлечно.

Коронавирус