четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 74
home Занимливости

Нивните тела се како евтини гаќи: 90 проценти синтетика и пукаат во рабовите (ФОТО)

Нивните тела се како евтини гаќи: 90 проценти синтетика и пукаат во рабовите (ФОТО)

Естетските процедури им го одзедоа животот, па се пофалија со своите трансформации.

Како и сите работи во животот, умереноста е неопходна во естетската хирургија. Кога неизмерно одите под нож и други постапки, резултатите можат да бидат целосно спротивни на очекувањата, за што сведочат и фотографиите од галеријата.

Поединци од галеријата која ја објави хрватски Дневник само сакале да се разубават, а потоа едната операција доведе до друга додека конечно не испаднаа целосно изобличени. Тие споделија дел од фотографиите од нивната трансформација на социјалните мрежи, од кои ќе сфатите зошто галеријата има таков наслов: Нивните тела се како евтини гаќи: 90 проценти синтетика и пукаат во рабовите.

Коронавирус