понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 69
home Занимливости

Никогаш доста од забава! Лимузината на „Tesla“ поминува низ длабока вода

Никогаш доста од забава! Лимузината на „Tesla“ поминува низ длабока вода

Несекојдневната снимка веројатн пристигнува од Кина. Погледнете го видеото!

Коронавирус