среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 135
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Занимливости

Невообичаена сцена во една од најголемите европски метрополи: Минувачите гледаа како змија јаде гулаб (ФОТО)

Невообичаена сцена во една од најголемите европски метрополи: Минувачите гледаа како змија јаде гулаб (ФОТО)

На улиците во Лондон забележана е една невообичаена  сцена. Имено, граѓаните имале прилика да видат како змија јаде гулаб.

Фотографијата осамна на социјалните мрежи и веднаш привлече големо внимание.