недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 12
home Занимливости

НЕВЕРОЈАТНО: Луѓе успеале да снимаат несекојдневна случка со тракторист, како ли само му успеава?

НЕВЕРОЈАТНО: Луѓе успеале да снимаат несекојдневна случка со тракторист, како ли само му успеава?

Не правете го вие ова!

Еден возач на трактор немал време да ја поправи, па затоа решил да ја вози приколката ни помалку ни повеќе со целосно дупната гума. Иако ситуацијата изгледа комична, овој вид на возење може да биде многу опасен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Подгорички времеплов (@podgoricki_vremeplov) on

Коронавирус