четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Неодоливо и урнебесно: Разговор меѓу татко и бебе, ништо нема да разберете, но ќе се изнасмеете (ВИДЕО)

Неодоливо и урнебесно: Разговор меѓу татко и бебе, ништо нема да разберете, но ќе се изнасмеете (ВИДЕО)

Сладок разговор меѓу татко и син стана хит на социјалните мрежи.

Тоа што бебенцето зборува на неразбирлив „јазик“ не го спречува таткото да му возвраќа како да го разбира.

Видеото го објави мајката на момчето и за три дена има повеќе од 43 милиони прегледувања и повеќе од милион споделувања на Facebook.

Коронавирус