сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 126
home Занимливости

Немал пари да купи стан, па купил гаража- погледнете што направил од неа (ФОТО)

Немал пари да купи стан, па купил гаража- погледнете што направил од неа (ФОТО)

Иако секој би сакал да има огромна количина на слободно место и милиони за трошење, сепак по голема е реалноста ние да немаме ниту едно од двете.
Можеби проблемот не лежи во местото и во парите, туку во умот на човекот кој го украсува својот дом.

Погледнете го овој луксузен дом, кој е подостапен отколку што мислите. Фотографиите се доказ за тоа.

Локални избори 2021