недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 32
home Занимливости

Нема да им верувате на сопствените очи: Оваа девојка успеа да влезе во шише (ВИДЕО)

Сите кои го посетуваат циркусот остануваат вчудоневидени откако ќе ја изгледаат нејзината точка.
Нема да им верувате на сопствените очи: Оваа девојка успеа да влезе во шише (ВИДЕО)

Жена која работи во циркуз 10 години го тренира своето тело да застане во неверојатни положби.

Овојпат девојката, која сега има 22 години, успеа да влезе во големо шише, на запрепастување на присутните посетители на циркузот.

Сите кои го посетуваат циркусот остануваат вчудоневидени откако ќе ја изгледаат нејзината точка.

Циркузантката уште на 11 години тргна по стапките на своја тетка која работела во циркуз.

Во секој град во кој настапува, салите се преполни со публика.

Најнови вести

Коронавирус