четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 62
home Занимливости

Некој ќе се смее, друг ќе плаче: Упатство за родителите за онлајн настава (ВИДЕО)

Некој ќе се смее, друг ќе плаче: Упатство за родителите за онлајн настава (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се споделува видео како упатство за родителите за онлајн настава.

На некои ќе им биде смешно, но на низа родители кои мака мачат овие месеци со онлајн наставата на своите деца, ќе им биде трагично.

Татково раскажува на своето дете што треба да направи по секој предмет, а во оваа шега има голем дел вистина!

Коронавирус