четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 98
home Занимливости

Нејзиниот телефон падна во вода, а потоа се појави белиот кит: Се изненади од тоа што го виде (ВИДЕО)

Нејзиниот телефон падна во вода, а потоа се појави белиот кит: Се изненади од тоа што го виде (ВИДЕО)

Иса Опдал беше со своите пријатели на брод кога нејзиниот мобилен телефон падна од нејзиниот џеб.

Токму кога помислила дека мобилниот телефон ѝ исчезнал засекогаш, се случило нешто неочекувано.

Белиот кит ѝ го вратил мобилниот на изненадување на целиот свет.

Коронавирус