понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 40
home Занимливости

Нејзината тетоважа стана хит на социјалните мрежи: На фановите нејзиното “дело“ им личи на нешто сосема друго (ВИДЕО)

Нејзината тетоважа стана хит на социјалните мрежи: На фановите нејзиното “дело“ им личи на нешто сосема друго (ВИДЕО)

Кристал Шип Кели има многу следбеници на својот профил на ТикТок. Таа сега се појави со новата тетоважа која брзо по објавувањето на видеото станала хит.

Имено, Кристал на долниот дел од стомакот тетовирала череп од овен кој се гледа во целост само кога таа е целосно гола. Кога ќе го покрие со облека, тогаш се чини како да има истетовирана жена која со раширени нозе лежи на грб, тврдат нејзините следбеници.

„Тоа би биле исклучително грди нозе, но сфаќам на што мислите“, порачала Кристал на своите фанови откако сфатила за што ѝ зборуваат и од кој агол ја гледаат нејзината тетоважа.

@crystalshipkellyReply to @danielelguapopric I mean they would be some UGLY ass legs but I see it , thanks for that 😩

♬ original sound – C.S kelly

Локални избори 2021