недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 47
Во живо

Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

home Занимливости

Не сакал да водат љубов, па сопругата му го отсекла половиот орган

Не сакал да водат љубов, па сопругата му го отсекла половиот орган

Жена од Уганда му го отсекла пенисот на својот сопруг откако тој одбил да има секс со неа затоа што сакал да ја казни поради тоа што непрекинато пиела алкохол, пренесуваат од „Дејли Мејл“.

Беатрис Акен (30) на 30-ти јуни се вратила дома во околу 22 часот па од сопругот Мојсиј Окота (46) побарала да имаат секс.

Тој кажал дека тој ден порано се вратил од лов во текот на денот, дека јадел па легнал да спие, а кога неговата жена се вратила дома го нападнала.

Кога таа дошла дома го повикала да ѝ ја отвори вратата. Тој се разбудил и видел дека панталоните му се потопени со крв.