вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Занимливости

Не носел кацига, па полицијата му пиша казна: Моторџијата збесна, нема да верувате што направи (ВИДЕО)

Не носел кацига, па полицијата му пиша казна: Моторџијата збесна, нема да верувате што направи (ВИДЕО)

Жител од Лесковац, изреволтиран од наводното изживувачко однесување на сообраќајниот полицаец кој му пишал казна за неносење на кацига додека управува со мотор, се изнервирал до таа мера, што реши целосно да го искрши моторчето, а на крајот и да го фрли во реката Морава.

Не се знае кога е точно снимено видеото, а објавено е овие денови на видео платформата YouTube.

Коронавирус